Зв'язатися з нами
Menu

Бактерицидний випромінювач для дошкільних і навчальних закладів

Бактерицидний випромінювач для дитячих садків і навчальних закладів є потужним і недорогим підходом до профілактики і скорочення повітряних вірусних інфекцій без шкоди здоров'ю людини. Він перевершує за багатьма параметрами ефективності бактерицидні кварцові випромінювачі.

ТОВ «Лед Азімут» реалізує інноваційний бактерицидний випромінювач ALED VirusOFF для шкіл, дошкільних та вищих навчальних закладів, який створений в умовах пандемії коронавіруса з метою знезараження простору.

Випромінюваний світлодіодами концентрований ультрафіолет оптимізованої довжини хвилі і потужності знищує практично всі віруси, бактерії та інші шкідливі мікроорганізми, що знаходяться в повітрі й на поверхнях інфікованих предметів в приміщенні.

Переваги ультрафіолетових бактерицидних випромінювачів

Дослідження британських вчених встановили зв'язок між дефіцитом вітаміну D3 і важкими випадками захворювання COVID-19. Встановлено, що нестача вітаміну D3 може стати причиною підвищених ризиків тяжкого перебігу коронавірусної інфекції. Сучасний бактерицидний випромінювач дозволяє отримувати необхідну добову дозу ультрафіолету і вражати патогенну мікрофлору за 30 хвилин.

Світильники ALED VirusOFF потужністю від 5 до 10 Вт відрізняються сучасним тонким дизайном і виготовляються за бездрайверною технологією. Антимікробні лампи відкритого типу успішно застосовуються в присутності великої кількості людей, в тому числі дітей, так як забезпечують:

  • Виняткову ефективність інактивації патогенів вірусних та інфекційних захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом.
  • Безпеку для оточуючих, які знаходяться в зоні знезараження.
  • Сприятливий емоційний і стимулюючий ефект використовуваного ультрафіолетового випромінювання.
  • Відсутність вмісту шкідливих домішок і важких металів, що усуває необхідність утилізації.

Безперечні переваги УФ світлодіодної технології дозволяють переглянути методологію боротьби з патогенами і перейти до знезараження освітніх установ випромінювачами зниженої потужності, що забезпечують необхідну для дезінфекції дозу опромінення протягом тривалого періоду.

 Використання світлодіодного УФ випромінювання не вимагає обмежень за часом і відстані до об'єкта, що є оптимальним для дитячих садків.

Застосування низькорівневих приладів з дальнім ультрафіолетовим випромінюванням:

  • нейтралізує скупчення вірусів в громадських місцях;
  • сприяє підвищенню імунітету за рахунок продукування вітаміну D3;
  • очищає повітря від токсинів, продуктів фотохімічних реакцій і шкідливих газів.

 Бактерицидний світильник рекомендований до застосування в дошкільних та навчальних закладах з метою запобігання розвитку пандемічного штаму коронавіруса. Якість підтверджена сертифікатом відповідності UA 054.00035.20, висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи 2020 р.

Для замовлення інноваційної продукції, залишайте заявку на сайті.

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю