Зв'язатися з нами
Menu
Про компанію

Про компанію

ТОВ «Лед Азімут» - виробничо-сервісна компанія в області розробки, виробництва і експлуатації систем освітлення на базі світлодіодних світильників.

Компанія почала свою діяльність в липні 2013 року на базі виробничих підприємств ТОВ «Лед АЗ» і ТОВ НВФ «СЕРВІК». Поєднання досвіду і розробок учасників в області світлодіодних світильників, промислової електроніки та інформаційних технологій дозволило нам створити продукт, який відповідає критеріям DesignLights ConsortiumTM.

У своїй діяльності з моменту заснування ми спираємося на новітні науково-технічні досягнення в сфері світлодіодів, інформаційних технологій і автоматичних систем обліку й управління.

Ми освоїли виробництво модульних лінійних світлодіодних світильників n ALED ХХ-YY, де в якості джерел світла використовуються світлодіоди провідних світових виробників (Cree, Prolight, Epistar, Bridgelux, atc).

На власній базі виготовляємо:

  • спеціальний анодований екструдований алюмінієвий профіль;
  • арматуру;
  • джерела стабілізованого живлення;
  • модулі електронного урядування та захисту від перенапруг.

У 2015 р. освоєна бездрайверна технологія виробництва модульних світлодіодних світильників, яка дозволила збільшити ресурс світильників до 50000 годин (L70) або 36000 годин (L90).

У листопаді 2020 р. проведена реорганізація управління компанії, спрямована на розвиток ринкових переваг за рахунок освоєння виробництва нової продукції.

З виникненням пандемії COVID-19 на основі наявних розробок створена конструкція монохроматичного бактерицидного ультрафіолетового світильника, в якому реалізований принцип використання синергії УФ-А і УФ-С випромінювання світлодіодів для інактивації вірусних і мікробних аерозолів в приміщеннях.

ТОВ «Лед Азімут» пропонує комплексні рішення - від виробництва окремих компонентів до монтажу «під ключ» складних і об'ємних проектів. Вся продукція пройшла сертифікацію і відповідає технічним умовам.

Сертифікати

Стати партнером

Надамо вам докладну інформацію по вашій сфері діяльності
Надамо вам докладну інформацію по вашій сфері діяльності
Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю