Зв'язатися з нами
Menu
Про компанію

Про компанію

ТОВ «Лед Азімут» - виробничо-сервісна компанія в області розробки, виробництва і експлуатації систем освітлення на базі світлодіодних світильників.

Компанія почала свою діяльність в липні 2013 року на базі виробничих підприємств ТОВ «Лед АЗ» і ТОВ НВФ «СЕРВІК». Поєднання досвіду і розробок учасників в області світлодіодних світильників, промислової електроніки та інформаційних технологій дозволило нам створити продукт, який відповідає критеріям DesignLights ConsortiumTM.

У своїй діяльності з моменту заснування ми спираємося на новітні науково-технічні досягнення в сфері світлодіодів, інформаційних технологій і автоматичних систем обліку й управління.

Ми освоїли виробництво модульних лінійних світлодіодних світильників n ALED ХХ-YY, де в якості джерел світла використовуються світлодіоди провідних світових виробників (Cree, Prolight, Epistar, Bridgelux, atc).

На власній базі виготовляємо:

  • спеціальний анодований екструдований алюмінієвий профіль;
  • арматуру;
  • джерела стабілізованого живлення;
  • модулі електронного урядування та захисту від перенапруг.

У 2015 р. освоєна бездрайверна технологія виробництва модульних світлодіодних світильників, яка дозволила збільшити ресурс світильників до 50000 годин (L70) або 36000 годин (L90).

У листопаді 2020 р. проведена реорганізація управління компанії, спрямована на розвиток ринкових переваг за рахунок освоєння виробництва нової продукції.

З виникненням пандемії COVID-19 на основі наявних розробок створена конструкція монохроматичного бактерицидного ультрафіолетового світильника, в якому реалізований принцип використання синергії УФ-А і УФ-С випромінювання світлодіодів для інактивації вірусних і мікробних аерозолів в приміщеннях.

ТОВ «Лед Азімут» пропонує комплексні рішення - від виробництва окремих компонентів до монтажу «під ключ» складних і об'ємних проектів. Вся продукція пройшла сертифікацію і відповідає технічним умовам.

Сертифікати

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю