Зв'язатися з нами
Menu

Партнерство з ALED

Компанія ТОВ "Лед Азімут" відкрита до взаємовигідної співпраці з оптовими клієнтами, торговими компаніями, мережами аптек, магазинами медичного обладнання і т.д ..

Ми пропонуємо абсолютно унікальні продукти під торговою маркою ALED, що не мають аналогів на ринку. Ефективність застосування ультрафіолетових світлодіодних світильників ALED VirusOFF підтверджена випробуваннями, проведеними восени 2020 року в Інституті мікробіології і вірусології ім. Заболотного. Вся продукція відповідає нормам українського та міжнародного законодавства і є сертифікованою.

Купуючи ультрафіолетові світлодіодні світильники нашого виробництва, Ви отримаєте один з найбільш актуальних і затребуваних продуктів на ринку медичних розробок.

Технологія безперервного світлодіодного УФ знезараження підвищує безпеку персоналу, відвідувачів закладів та громадських місць, пацієнтів лікувальних закладів за рахунок зниження ризику контакту з бактеріями, вірусами, іншими небезпечними мікроорганізмами. Біологічна і бактерицидна ефективність ультрафіолетових світлодіодних світильників ALED VirusOFF, універсальні властивості його використання і демократична ціна приладу пояснюють зростаючий інтерес споживачів до нього і збільшення попиту.

Залиште заявку на сайті і наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення всіх деталей замовлення.

Сертифікати

Переваги роботи з нами

Переваги роботи з нами

  • Ми пропонуємо гнучке та індивідуальне ціноутворення для наших партнерів і оптових клієнтів, в залежності від обсягів продукції, що поставляється і форми оплати.
  • Оптові закупівлі, великі індивідуальні замовлення здійснюються з дотриманням затверджених термінів і домовленостей.
  • Наші партнерські відносини вибудовуються на принципах відкритості та в режимі своєчасного інформування і консультування сторін з усіх питань.
Стати партнером
Надамо вам докладну інформацію по використанню нашого товару у вашій сфері діяльності
Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю