Зв'язатися з нами
Menu

Бактерицидний випромінювач для медичних установ

Медичні заклади - це завжди потенційно небезпечні з точки зору поширення інфекцій місця. Тим більше, в умовах, коли багато хто з них спеціалізуються або перепрофілюються під пацієнтів з COVID. Бактерицидний випромінювач для медичних закладів - в числі обов'язкових комплексних заходів в питанні безпеки пацієнтів, лікарів, молодшого медперсоналу, адміністраторів клінік.

Пріоритетним стає застосування ефективних приладів інактивації патогенів вірусних та інфекційних захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом.

Технологія, що застосовується, дозволяє використовувати цей випромінювач незалежно від присутності персоналу, пацієнтів і безперервно протягом усього робочого дня.

Світлодіодне ультрафіолетове світло - це потужний і недорогий підхід до скорочення повітряних вірусних інфекцій:

  • УФ-С ультрафіолет, що випромінюється світлодіодами, знищує практично всі віруси, бактерії та інші шкідливі мікроорганізми, що знаходяться в повітрі і на поверхнях інфікованих предметів в приміщенні
  • світлодіоди УФ-А діапазону очищають повітря від шкідливих газів, токсинів, продуктів фотохімічних реакцій
  • менше 30 хвилин потрібно для ураження патогенної мікрофлори, зокрема вірусу грипу H1N1 і коронавіруса SARS-CoV-2

Дозоване ультрафіолетове випромінювання в той же час позитивно впливає на організм за рахунок своєї антидепресивної дії, нормалізації обміну вітаміну D3 і метаболізму кальцію.

В УФ- світильниках ALED VirusOFF в якості джерела випромінювання використані новітні ультрафіолетові світлодіоди діапазону УФ-С і УФ-А, з довжиною хвилі випромінювання, яка відповідає оптимальним значенням біологічної та бактерицидної ефективності.

Технологія безперервного бактерицидного знезараження, реалізована в антимікробної лампі ALED VirusOFF, значно знижує ризик контакту з бактеріями і вірусами. Це підтверджено дослідженнями, проведеними в GUANGDONG DETECTION CENTER OF MICROBIOLOGY і ІНСТИТУТІ МІКРОБІОЛОГІЇ І ВІРУСОЛОГІЇ ІМ. Д.К. ЗАБОЛОТНОГО НАН УКРАЇНИ.

Випромінювач ультрафіолетовий бактерицидний для палат, коридорів, маніпуляційних кабінетів підвищує безпеку персоналу, пацієнтів та їхніх родичів. Це вимушений захід в боротьбі з інфекціями, що передаються у вигляді вірусної аерозолі.

На даний момент вирішити проблему із знезараженням в присутності людей можуть тільки установки з прямим ультрафіолетовим випромінюванням відкритого типу. Традиційні ж випромінювачі з ртутними або амальгамними лампами з цим завданням не справляються. Звичайно, світлодіодні УФ- світильники не скасовують і не виключають дотримання норм гігієни і є допоміжним засобом в боротьбі з пандемією.

Медичний бактерицидний випромінювач ALED VirusOFF також ефективно бореться з цвіллю, мікробами, грибками, суперечками і іншими інфекційними мікроорганізмами.

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю