Зв'язатися з нами
Menu

Бактерицидний випромінювач для офісних і житлових приміщень

Антимікробний потенціал ультрафіолетового випромінювання в повітрі встановлено давно. В інструкціях по діагностиці SARS-CoV-2 першим за значимістю способом інактивації вірусу вказують саме ультрафіолетове випромінювання. Якщо раніше цей спосіб знезараження приміщень використовувався в більшості випадків в медичних установах, де ризик зараження потенційно вище, то тепер такий інструмент захисту має більш широке поле застосування. І бактерицидний випромінювач для квартири стає органічною частиною нашої турботи про себе та про здоров'я своїх рідних і близьких.

Світлодіодний УФ світильник відкритого типу ALED VirusOFF виготовлений за запатентованою технологією безперервного знезаражування, що робить прилад ефективним в боротьбі з усіма відомими вірусами, бактеріями та іншими патогенними організмами. Випромінювач безпечно використовувати в присутності людей, що і робить його оптимальним вибором як для офісних, так і для житлових приміщень.

Перше, що важливо з'ясувати, вибираючи бактерицидний випромінювач для квартири або офісу - можливість його експлуатації на постійній основі. Обумовлено це тим, що ультрафіолетова обробка повітря і поверхні не має пролонгованого ефекту. Тобто знезараження можливе тільки в момент роботи установки.

Безперервне опромінення вірусних аерозолів прямим ультрафіолетовим випромінюванням нормованої потужності і бактерицидної дії - найбільш дієвий засіб протидії поширенню інфекцій.

Бактерицидні випромінювачі з ртутними або амальгамними лампами для цих цілей не підходять. До того ж їх експлуатація вимагає значних витрат на електроенергію, заміну й утилізацію.

Світлодіодна технологія, реалізована в світильниках ALED VirusOFF, дозволила оптимізувати використання ультрафіолетового випромінювання з метою дезінфекції.

  • безпечний такий світильник для постійного використання в присутності людей і тварин;
  • світлодіоди зберігають свої параметри протягом усього періоду експлуатації;
  • мають нормовану постійну довжину хвилі випромінювання;
  • допускають можливість регулювання потоку УФ випромінювання в широкому діапазоні.

Використання бактерицидних кварцових випромінювачів ALED VirusOFF в будинку, квартирі, офісі дає позитивний стійкий ефект в боротьбі з усіма відомими патогенними організмами, які переносяться по повітрю або через поверхні предметів, що знаходяться в приміщенні.

Сезонне зростання захворюваності пов'язане не тільки з високою вірулентністю вірусів, але і зі зниженим імунітетом, недоліком вітаміну D3, як у дітей, так і у дорослих. До того ж при недостатньому впливі УФ- променів антирахітичного спектру страждають фосфорно-кальцієвий обмін, нервова система, зменшується опірність до простудних захворювань.

Побутовий бактерицидний випромінювач ALED VirusOFF за рахунок спеціально підібраної довжини хвилі ультрафіолетового випромінювання стимулює організм до вироблення вітаміну D3 - потужного імуномодулятора.

На додаток до цього, світильник має лаконічний мінімалістичний дизайн і впишеться в інтер'єр квартири або офісу, не акцентуючи на собі увагу.

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю