Зв'язатися з нами
Menu

Впровадження світлодіодного ультрафіолету в медичну практику дає обнадійливі результати

06.10.2021
Блог та новини

     Успішна стратегія повної вакцинації за реляціями провідних посадових осіб ВООЗ та інших представників медичного співтовариства дає позитивні результати, знижуючи смертність та тяжкість захворювання, викликаного SARS-CoV-2. Однак, зараз повідомляється про проривні випадки у зв’язку з появою варіантів SARS-CoV-2, деякі з яких здатні уникнути імунного захисту, викликаного вакцинацією або природним зараженням.

     У світі було виявлено багато варіантів, які є більш інфекційними та вірулентними, ніж вихідний штам, вперше зареєстрований у китайському місті Ухань у 2019 році. Нові дослідження описують новий варіант В.1.1.523, який містить нову комбінацію різних мутацій в області шипів. Дослідники виявили поширеність цього нового варіанту у багатьох країнах світу. Згідно з даними спостереження на основі послідовності, перші випадки цього варіанту були зареєстровані у лютому 2021 року у Москві, тобто походження цього вірусу ймовірно з Росії. Варіант B.1.1.523 містить нову комбінацію типових спайкових мутацій, які можуть поставити під сумнів ефективність вакцин. Ухилення від імунної відповіді варіантами SARS-CoV-2, особливо варіантом Delta, поставило під сумнів ефективність наявних вакцин проти COVID-19.

2 жовтня голова CDC  Рошель Валенські заявила, що вакциновані від COVID-19 пацієнти можуть  також, як і невакциновані, бути розповсюджувачем вірусу. У міру того, як пандемія COVID-19 триває, реінфекція, ймовірно, стане все більш поширеною. Тобто коронавірусна інфекція набуває ознак сезонного захворювання, аналогічно ОРВІ. Дотримання заходів громадського здоров'я, які стримують передачу інфекції, в тому числі серед осіб, які раніше були інфіковані SARS-CoV-2, у поєднанні з зусиллями щодо вакцинації має вирішальне значення для запобігання захворюваності та смертності від COVID-19.

     На цьому фоні дуже важливими є результати, отримані під час використання світлодіодних світильників ALED™ в «ковідних» відділеннях лікарень Києва, Житомира, Кривого Рогу та Павлограду. Технологія постійного УФ-опромінювання палат з пацієнтами дала стійкий ефект зниження тривалості одужання хворих до кількох днів. При цьому ускладнень не спостерігалося,  і потреби в реанімаційних заходах серед  дослідних пацієнтів не було. За результатами спостережень було рекомендовано впровадити дану технологію і обладнання для впровадження в якості додаткового елементу в комплексі дій по подоланню пандемії  COVID-19.

Читайте також

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю