Зв'язатися з нами
Menu

ВИКОРИСТАННЯ УФ-світильників ALED™ В УМОВАХ ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ

12.05.2022
Блог та новини

     Війна в Україні і пов’язані з нею моменти дозволили по іншому підійти до проблеми використання УФ-опромінювання у польових умовах і під час захисту людей від наслідків ракетних і бомбових ударів. Використання світлодіодних УФ-світильників ALED™ в польових умовах стало доволі ефективним засобом профілактики розповсюдження бактеріальних і вірусних інфекцій в умовах обмеженої спроможності забезпечення стерильних умов існування поранених та персоналу, а також забезпеченню необхідної дози опромінення організму в «рахітичному» діапазоні УФ опромінювання, що нівелює відсутність прямого сонячного опромінення з точки зору його впливу на імунну систему людини.

     Підступні ракетні і авіаційні удари по жилих об’єктах та інфраструктурі потребують тривалого находження людей в бомбосховищах і підвалах будинків. Відсутність природної інсоляції негативно впливає на емоційний і фізичний стан людини. Крім того підвищена вологість та скупченість людей сприяє розповсюдженню захворюваності від патогенів, що передаються повітряним шляхом. Тому використання енергоощадних світлодіодних УФ-світильників ALED™ є доречним в цих умовах. Конструкція світильників, довжина хвиль опромінення і інтенсивність дозволяє їх використання на постійній основі під час знаходження людей у сховищі. При цьому забезпечується не тільки противірусний, протигрибковий і антибактеріальний захист. Рівень випромінювання в проти «рахітичному» діапазоні дозволяє замінити природну інсоляцію для досягнення захисного ефекту. Крім того, випромінювання світильників ефективно розкладає чадний газ і формальдегіди до безпечних з’єднань, що значно покращує якість повітря в замкнутих приміщеннях.

Після війни будинки в Україні проектуватимуть з обов'язковим укріпленим підземним паркінгом чи бомбосховищем, під що зараз розроблюються нові Державні будівельні норми, в яких враховані необхідні вимоги що до штучного освітлення.

Читайте також

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю