Зв'язатися з нами
Menu

СВІТИЛЬНИКИ ТМ ALED - УНІКАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ ПРЕВЕНТИВНОЇ МЕДИЦІНИ

08.12.2021
Блог та новини

          Пандемія COVID-19 сприяє формуванню нового тренду в медицині 21 століття – превентивній медицині, головною метою якої є збереження здоров'я людини та попередження захворювання на профілактичні заходи. Одним із напрямків створення безпечного середовища проживання та своєчасної корекції дисбалансів в організмі, які в майбутньому можуть призвести до різних захворювань та патологій, є використання передових фізичних методів безперервної прямої санації повітряного середовища.

          Бактерицидна дія УФ-випромінювання вже багато років використовується для знезараження приміщень спеціального призначення. З цією метою широко використовувалися ртутні лампи, які випромінювали УФ в широкому спектрі і мали побічний негативний ефект озоноутворення. Ще до початку пандемії COVID-19 було проведено дослідження здатності ультрафіолетового (УФ) світла стерилізувати поверхні та повітря, які дали обнадійливі результати. Слід зазначити, що ультрафіолетове випромінювання не знищує мікроорганізмів. Фотони, що випускаються УФ-лампами, поглинаються та пошкоджують ДНК та РНК вірусу, що позбавляє вірус здатності відтворювати себе. Але існує проблема – можливість вірусної мутації. Ризик мутації завжди присутній за будь-якої форми захисту від вірусу, оскільки відомо, що віруси та бактерії адаптуються, щоб вижити. Крім можливих вірусних мутацій, ультрафіолетове випромінювання також викликає мутації інших мікроорганізмів, таких як клітини шкіри людини, що може призвести до раку. Це означає, що люди повинні обмежувати вплив УФ-випромінювання на очі та відкриті ділянки тіла, щоб поглинена доза перебувала в обмежених та безпечних межах. З цією метою розроблено гігієнічні регламенти та керівництва. Незважаючи на значний потенціал застосування та переконливі докази успішної інактивації вірусів, залишається упередженість щодо потенційної небезпеки УФ-технології.

          З появою на ринку комерційних монохромних джерел УФ випромінювання на основі LED технологій, що є альтернативою використанню ртутних ламп, навесні 2020р. нами були розроблені УФ-світильники, що повністю відповідають гігієнічним регламентам та вимогам безпеки з функціональним можливостям бактерицидних опромінювачів. Враховуючи обраний діапазон довжин хвиль УФ-випромінювання і потужність вони зайняли проміжне положення між бактерицидними лампами і джерелами профілактичного УФ опромінення, сформувавши новий клас ультрафіолетових опромінювачів - УФ-системи безперервної дезінфекції з низькою дозуванням, які передбачає безпечне використання джерела УФ-випромінювання режимі 24/7.

          Слід зазначити, що застосовані монохроматичні УФ-джерела знаходяться за межами жорсткого випромінювання УФ-С діапазону та входять до еритемного спектру випромінювання, характерного для полуденного сонця в Україні, та відповідають найбільш безпечній області сонячної радіації. Тим не менш, спеціально підібрані параметри УФ-випромінювання забезпечують синергетичний ефект та розширену функціональність, що полягає у бактерицидній дії, активації імунної системи, в очищенні середовища від продуктів фотохімічних реакцій, розкладання шкідливих газів та органічних забруднень. Таким чином, світильники ТМ ALED повною мірою відповідають найновішим вимогам медичної науки і можуть широко застосовуватися з метою профілактики поширення інфекційних захворювань, що передаються повітрям. 

Читайте також

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю