Зв'язатися з нами
Menu

SMART рішення у технології ТМ ALED

02.12.2021
Блог та новини

          Генеральний директор компанії Moderna Стефан Бансель заявив, що наявні вакцини проти коронавірусу будуть, ймовірно, менш ефективними проти штаму "омікрон", ніж проти штаму "дельта". Бансель зазначив, що поки що немає достатніх даних, щоб говорити про це однозначно, але всі вчені, з якими він обговорював цю тему, були єдині на думці про меншу ефективність наявних вакцин проти нового штаму. Водночас генеральний директор компанії Pfizer Альберт Бурла зазначив, що вакцина проти коронавірусу Pfizer-BioNTech захищає від тяжкого захворювання при зараженні штамом "омікроном" і, найімовірніше, від легкого захворювання вакцина захищає менше. На тлі цих скептичних висловлювань слід зазначити, що існує більш ефективний фізичний метод дистанційної деактивації будь-яких коронавірусів та інших патогенних мікроорганізмів – безперервне ультрафіолетове опромінення повітря, що вдихається людиною в закритих приміщеннях, що мало провітрюються.


          Останнім часом встановлено, що повітряне поширення SARS-CoV-2 домінує шляхом передачі. Тому ключові заходи профілактики повинні включати використання вентиляції та фільтрації повітря, використання масок та забезпечення вищого рівня захисту для медичного персоналу. Виходячи з цього вченими НДІ CIRES та Університету Колорадо запропоновано недорогий та ефективний метод вимірювання ризику передачі COVID-19 у закритих просторах. Рівень вуглекислого газу (CO2) може підказати, який ризик зараження COVID-19 у тому чи іншому приміщенні. Так, якщо в будь-якому закритому просторі рівень CO2 підвищився вдвічі, значить, і ризик передачі захворювання збільшився приблизно так само. Розроблена математична модель враховує статистику заражень, однак не показує, як вірус поширюється на різні приміщення однієї будівлі. Немає такого показника CO2, при якому можна стверджувати, що в приміщенні нульова можливість заразитися коронавірусом. Багато що залежить від поведінки людей: чи носять вони захисні маски, як багато говорять або рухаються, або навпаки сидять і відпочивають. Проте розроблена математична модель дозволяє розрахувати відносний ризик зараження. Наприклад, якщо рівень CO2 у приміщенні падає на одну третину, то ризик зараження в ньому COVID-19 падає приблизно в чотири рази, а якщо концентрація CO2 збільшилася вдвічі, то ризик поширення вірусу в ній стає втричі вищим.


          Існуючі у суспільстві упередження та побоювання щодо прямого тривалого впливу ультрафіолетового випромінювання на організм людини, викликані незнанням, недобросовісною рекламою та контрпропагандою, що розповсюджуються зацікавленими некваліфікованими джерелами. Дозоване опромінення повітряного простору сигналу датчика, що реагує на ймовірність поширення COVID-19, є виправданим способом нівелювання цією дезінформаційною компанією.


          Обладнання світильників TM ALED сенсором вуглекислого газу є подальшим розвитком нашої технології прямої деконтомінації закритих просторів та розширює можливості її використання для нових застосувань. До того ж цей підхід дозволяє значно знизити енергоспоживання і збільшити термін служби джерела випромінювання.


          Відкрито прийом заявок на додаткове постачання датчиків CO2 для раніше придбаних виробів TM ALED.

Читайте також

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю