Связаться с нами
Menu

Впровадження світлодіодного ультрафіолету в медичну практику дає обнадійливі результати

06.10.2021
Блог и новости

     Успішна стратегія повної вакцинації за реляціями провідних посадових осіб ВООЗ та інших представників медичного співтовариства дає позитивні результати, знижуючи смертність та тяжкість захворювання, викликаного SARS-CoV-2. Однак, зараз повідомляється про проривні випадки у зв’язку з появою варіантів SARS-CoV-2, деякі з яких здатні уникнути імунного захисту, викликаного вакцинацією або природним зараженням.

     У світі було виявлено багато варіантів, які є більш інфекційними та вірулентними, ніж вихідний штам, вперше зареєстрований у китайському місті Ухань у 2019 році. Нові дослідження описують новий варіант В.1.1.523, який містить нову комбінацію різних мутацій в області шипів. Дослідники виявили поширеність цього нового варіанту у багатьох країнах світу. Згідно з даними спостереження на основі послідовності, перші випадки цього варіанту були зареєстровані у лютому 2021 року у Москві, тобто походження цього вірусу ймовірно з Росії. Варіант B.1.1.523 містить нову комбінацію типових спайкових мутацій, які можуть поставити під сумнів ефективність вакцин. Ухилення від імунної відповіді варіантами SARS-CoV-2, особливо варіантом Delta, поставило під сумнів ефективність наявних вакцин проти COVID-19.

2 жовтня голова CDC  Рошель Валенські заявила, що вакциновані від COVID-19 пацієнти можуть  також, як і невакциновані, бути розповсюджувачем вірусу. У міру того, як пандемія COVID-19 триває, реінфекція, ймовірно, стане все більш поширеною. Тобто коронавірусна інфекція набуває ознак сезонного захворювання, аналогічно ОРВІ. Дотримання заходів громадського здоров'я, які стримують передачу інфекції, в тому числі серед осіб, які раніше були інфіковані SARS-CoV-2, у поєднанні з зусиллями щодо вакцинації має вирішальне значення для запобігання захворюваності та смертності від COVID-19.

     На цьому фоні дуже важливими є результати, отримані під час використання світлодіодних світильників ALED™ в «ковідних» відділеннях лікарень Києва, Житомира, Кривого Рогу та Павлограду. Технологія постійного УФ-опромінювання палат з пацієнтами дала стійкий ефект зниження тривалості одужання хворих до кількох днів. При цьому ускладнень не спостерігалося,  і потреби в реанімаційних заходах серед  дослідних пацієнтів не було. За результатами спостережень було рекомендовано впровадити дану технологію і обладнання для впровадження в якості додаткового елементу в комплексі дій по подоланню пандемії  COVID-19.

Читайте также

Cookies
Этот сайт использует файлы cookie. Более подробные данные вы можете найти в политике по защите персональных данных
Принимаю