Зв'язатися з нами
Menu

Порівняльний аналіз опромінення верхньої частини приміщень і безперервного прямого опромінення DUV

08.09.2021
Блог та новини

До недавнього часу багато хто вважав, що ідеальна довжина хвилі бактерицидного ультрафіолетового випромінювання становить 254 нм.  Ця  поширена думка ґрунтувалась  на тому факті, що ртутні газорозрядні лампи працюють на цій  довжині хвилі. Тим часом, в секторі світлодіодів,  UV-C довші хвилі приводять до кілька поліпшених характеристик з точки зору радіометричного виходу і терміну служби, а також до деякого зниження вартості приладів.

Нижче приведено мікробіологічне дослідження ефективності світлодіодного монохромного світильника пряного опромінення потужністю 5 Ватт  в порівнянні зі світильником на ртутній лампі з системою жалюзі потужністю 15 Ватт при рівних умовах.  Дослідження проводились в спеціальному приміщенні, в одній лабораторії, на однакових зразках при однакових умовах. Заангажованість  досліджень виключається.

Вплив застосування «Ультрафіолетових світлодіодних світильників»

на загальну кількість бактерій в повітрі приміщень.

Вплив застосування «Світильників DUV верхньої частини приміщень з жалюзі »

на загальну кількість бактерій в повітрі приміщень.

Тобто на перший погляд світильники з ртутною лампою ефективніші на початку випробувань, але з часом їх ефективність зрівнюється. Причому потужність світлодіодного світильника більш ніж у 3 рази менше. 

Слід взяти до уваги, що сценарії використанні світлодіодних ультрафіолетових світильників відмінні від сценаріїв використання ртутних ламп. Вони мають бути включені постійно, навіть якщо бактерицидні засоби використовуються не постійно. Час прогріву і відмови через часті цикли включення-виключення не мають сенсу в разі використання світлодіодної технології. Світлодіоди  можна циклічно включати і вимикати за бажанням, що усуває проблему скорочення терміну служби і істотно змінює вартість використання протягом всього життєвого циклу. Крім того відпадає необхідність періодичного контролю рівня УФ-опромінення і профілактичних робіт по очищенню і заміні ламп. Відсутність ртуті та інших забруднювачів робить непотрібною спеціальну утилізацію.

Головною перевагою технології безперервного прямого опромінення малими дозами DUV є її нечутливість до вологості оточуючого повітря. Конструктив і спеціально підібрані потужність і довжини хвиль опромінення забезпечують проникнення ультрафіолетового опромінення крізь захисну оболонку не тільки крапель води і пару, але й захисну оболонку колоній мікроорганізмів.

Читайте також

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю