Зв'язатися з нами
Menu

Новий спосіб знищення COVID-19

26.05.2020
Блог та новини

16 грудня 2020 року видавництво «Кореспондент» опублікувало статтю https://korrespondent.net/world/4306929-naiden-prostoi-sposob-unychtozhenyia-koronavyrusa, де розглядається застосування світлодіодних ламп з точки зору доступності та бактерицидної ефективності.

Згадані в статті дослідження ізраїльських вчених повністю підтверджують висунуті раніше фахівцями ТОВ "ЛЕД Азімут" припущення про ефективність використання синергії УФ-А і УФ-С світлодіодів для інактивації вірусних аерозолів в закритих приміщеннях.

Згідно з результатами наших досліджень, проведених більше 6 місяців тому (протокол випробувань від 25 травня 2020 року), поєднання УФ-А / УФ-С забезпечує мікробну деактивацію середовища більше, ніж при використанні тільки одного типу УФ.

Саме синергія УФВ з довжинами хвиль 280/365 нм знижує вміст патогенів пропорційно часу опромінення і може експлуатуватися безперервно.

Ці дослідження дають можливість використовувати весь антимікробний потенціал УФ-С випромінювання, але виключити при цьому шкідливий вплив його на людину, адже все порушення і негативні ефекти, що відбуваються в опроміненому УФ- променями організмі, мають чітку спектральну залежність.

Постійні низькі дози світла в ультрафіолетовому діапазоні С можуть інактивувати більше 95% вірусів в повітряній аерозолі (в т.ч. і SARS-CoV-2), не завдаючи шкоди тканинам людини. Це вирішує завдання нейтралізації хмари вірусів в місцях скупчення людей за допомогою світлодіодних випромінювачів УФ діапазону.

Читайте також

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю