Зв'язатися з нами
Menu

Бактерицидний випромінювач для сфери HoReCa

Ультрафіолетові бактерицидні випромінювачі, призначені для кафе, ресторанів і готелів, ефективно вбивають мікроби, віруси, що знаходяться в повітрі та на поверхнях.

Як джерела випромінювання в пристроях встановлені новітні ультрафіолетові світлодіоди діапазону УФ-С і УФ-А. Виготовляються зі спеціального екструдованого алюмінієвого профілю з анодним електрохімічним покриттям, що є практичним для сфери HoReCa, де бактерицидні кварцові випромінювачі не дають необхідного ефекту.

Довжина хвилі випромінювання і потужність виробів обрані з точки зору ефективності знезараження патогенів. Використовуване випромінювання УФ-С діапазону відповідає необхідному рівню бактерицидної ефективності, а спеціально підібрані потужність і довжина хвилі випромінювання сприяють утворенню вітаміну D3 в шкірі людини, що сприяє підвищенню імунітету. Антимікробні випромінювачі, створені ТОВ «Лед Азімут», забезпечують:

  • Інактивацію патогенів вірусних інфекцій.
  • Безпеку для присутніх в зоні знезараження.
  • Позбавлення від «зимової депресії», підтримка імунітету.

Інноваційний продукт розроблений на підставі досвіду боротьби з коронавірусною пандемією і рекомендацій світових дослідницьких центрів вірусології в 2020 р

Випромінювачі відкритого типу ALED VirusOFF ефективно використовуються в присутності людей, не надаючи шкоди для стану здоров'я.

Вироби володіють невеликою вагою, міцністю, вібростійкістю, тривалим терміном експлуатації. Клас захисту випромінювачів від ураження електричним струмом - II. Енергоефективність - А ++. Термін застосування досягає 5 років з гарантією виробника на 2 роки.

Ефективність бактерицидного випромінювача в кафе і ресторанах

Включення в конструкцію маркерних світлодіодів УФ-А діапазону дозволяє не лише виконувати очистку повітря від токсинів, продуктів фотохімічних реакцій і шкідливих газів, а й ідентифікувати роботу виробу.

Світлодіодне ультрафіолетове світло - новий підхід до профілактики і скорочення повітряних вірусних інфекцій без шкоди здоров'ю людини. Переваги світлодіодної технології дозволяють переглянути методологію боротьби з патогенами і перейти до постійного знезараження об'єктів випромінювачами зниженої потужності протягом тривалого часу. Технологія безперервного ультрафіолетового бактерицидного знезараження підвищує безпеку персоналу і клієнтів за рахунок зниження ризику контакту з бактеріями, вірусами та іншими шкідливими мікроорганізмами. Менше 10 хвилин потрібно для знешкодження патогенної мікрофлори.

Для догляду за обладнанням достатньо періодично протирати його вологою тканиною, додаткові кошти при цьому не потрібні.

Купуйте сучасні ультрафіолетові випромінювачі ALED VirusOFF з високими показниками і гарантією якості.

Заповнити форму
Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю