Зв'язатися з нами
Menu

Бактерицидний випромінювач для адміністративних і громадських місць

Бактерицидний випромінювач для торгових центрів - інноваційний продукт, розроблений на підставі досвіду боротьби з коронавірусною пандемією і рекомендаціями, опублікованими провідними світовими дослідницькими центрами вірусології.

Якість світильників ТОВ «Лед Азімут» підтверджена декларацією про відповідність UA. TR. 087.0337-20, UA. TR. 087.0366-20, висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи 2020 р сертифікатом відповідності UA 054.00035-20.

В ультрафіолетових бактерицидних випромінювачах для громадських місць ALED VirusOFF використовуються новітні світлодіоди УФ-С і УФ-А діапазону з довжиною хвилі випромінювання, що відповідає оптимальним значенням біологічної та бактерицидної ефективності.

Використання оптимальної довжини хвилі і потужності монохроматичного випромінювання дозволяє застосовувати випромінювачі в громадських місцях безперервно протягом усього робочого дня. Позитивний вплив дозованого ультрафіолетового опромінення на організм полягає в його антидепресивній дії, нормалізації обміну вітаміну D3 і метаболізму кальцію. Час, за який відбувається нейтралізація патогенної флори, - 30 хвилин. Бактерицидні кварцові випромінювачі такими характеристиками не володіють.

Переважні характеристики ультрафіолетових випромінювачів

Представлені в асортименті антимікробні лампи потужністю 5 і 10 Вт підходять для застосування в присутності людей, є абсолютно нешкідливими для організму людини і тварини.

Серед переваг пристроїв можна виділити:

  • Міцність і вібростійкість, що зручно для громадських місць.
  • Відповідність необхідним для даного типу світлових установок стандартам: ІЕС 60598-2-3: 2014 року, CISPR 15: 2007, ІЕС 61000-3-2: 2004.
  • Захист від стрибків напруги, короткого замикання, індуктивних атмосферних електромагнітних імпульсів.
  • Збільшений робочий ресурс виробу, так як в конструкції немає електролітичних конденсаторів.
  • Випромінювачі мають криву сили світла «Л», що дозволяє доповнити освітлення проїжджої частини і пішохідних переходів.
  • Енергоефективність випромінювача - А ++.

Довжина хвилі випромінювання і потужність обрані з точки зору ефективності знезараження патогенів та безпеки для людини. Безперервне ультрафіолетове випромінювання відкритого типу ефективне проти всіх патогенів, що переносяться по повітрю, включаючи також їх нові штами.

Використання бактерицидних випромінювачів ТОВ «Лед Азімут» в комплексі з заходами по боротьбі з пандемією COVID-19 дозволяє перейти до постійного знезараження громадських й адміністративних місць, що знизить ризик захворювання від інфекцій, які розповсюджуються по повітрю.

Випромінювач ALED VirusOFF рекомендований до застосування в системі санітарно-епідеміологічних заходів щодо запобігання розвитку пандемічного штаму коронавіруса.

Для придбання продукції зв'яжіться з нами по телефону.

Cookies
Цей сайт використовує файли cookie. Більш докладні дані ви можете знайти в політиці щодо захисту персональних даних
Приймаю